10.000+ Yükleyiciler taşıma taleplerini ekliyorlar

Taşıyıcı olarak kaydolun

Ücretsiz hesabınızı şimdi oluşturun!

Taşıyıcılar için Saloodo!

Videoyu izle

Saloodo!'da Kariyer

Yenilikçi Saloodo! Driver App ile tek bir plaformda gerçek zamanlı olarak uygun yükler bulun, şoförünüz ile taşıma işlerinizi yönetin ve iş ortağınız Saloodo!'nun hızlı ödeme garantisi ile kar edin.

homepage.feature.wizard.headline

Adım 1: Kaydolun ve çok sayıda yüklemeye ulaşın

Şirketinizin dökümanları ile kaydolun ve FTL yüklemelere doğrudan erişime sahip olun.

Rota tercihlerinizi belirleyin ve kaydedin, böylece her zaman ihtiyacınız olan yükleri bulabilir ve araçlarınızın kapasitelerini optimize edebilirsiniz.

1
homepage.feature.wizard.headline

Adım 2: Uygun yükler kazanmak için rekabetçi teklifler verin

Gerçek zamanlı pazar bilgisine dayanarak rekabetçi teklifler hazırlamanıza yardımcı oluyoruz - böylece ihtiyaç duyduğunuz yükleri kazanmakta daha başarılı olursunuz.

2
homepage.feature.wizard.headline

Adım 3: Saloodo! Driver App ile taşıma siparişlerinizi yönetin

Ücretsiz Saloodo! Driver App uygulamasını kullanarak yeni rotaları yönetin ve şoförünüze iletin. Saloodo! Driver app uygulaması teslimat adreslerini şoförün GPS'i ile eşleştirir ve şoföre durum bilgilerini güncellemesi için hatırlatma yapar.

3

Hızlı Ödeme

İmzalı Teslim Tutanağı (POD) evrakını yüklerseniz, Saloodo! 30 gün içerisinde hızlı ödeme garantisi verir.

Paperless Taşıma Belgesi

Tüm taşıma evraklarınızı tek bir yerde muhafaza edin ve yönetin, böylece kişisel kontrol panelinizden yüklemeleriniz, evraklarınız ve faturalarınıza istediğiniz zaman, doğrudan ulaşabilirsiniz.

Saloodo! Driver App

Şoför ile iletişime geçin ve ücretsiz Saloodo! Driver App ile taşıma süreci boyunca otomatik güncel durum bildirimleri alın.

Lojistiğin Geleceğine hazır mısınız?

Uygun yükler için gerçek zamanlı bildirimler alın, rekabetçi teklifler verin ve boş dönüşlerinizi azaltın - tümü tek bir platformda!