6000+ Güvenilir onaylı taşıyıcılar

Yükleyici olarak Kaydolun

Ücretsiz kaydolun!

Yükleyiciler için Saloodo!

Videoyu izle

Yükleyiciler için Saloodo!

Saloodo! Yüklemeleriniz için güvenilir ve hızlı dijital çözüm tercihiniz. DHL'in Davranış Kurallarına çerçevesinde onaylanmış, güvenilir taşıyıcılarından uygun fiyat teklifleri alın

homepage.feature.wizard.headline

Adım 1: Taşıma talebinizi oluşturun

Taşıma gereksinimlerinizi onaylı taşıyıcılardan oluşan ağımız ile paylaşın. Komple yüklemeler için çeşitli araç tiplerini seçebilir, taşınması gereken yük detaylarını açıklayabilirsiniz.

1
homepage.feature.wizard.headline

Adım 2: Teklif alın ve rezerve edin

Uzun telefon görüşmelerine, bitmek bilmeyen teklif bekleme sürecine ve karmaşık tekliflere son! Taşıma taleplerinizi iletin ve yükleme detaylarınıza, araç imkanlarına ve tarih aralığınıza göre teklifler alın.

2
homepage.feature.wizard.headline

Adım 3: Yüklemenizi anlık olarak takip edin

Her yüklemenizin adresten alımından teslimatına kadar durumunu takip edin ve ilgili belgelere kontrol panelinizden ulaşın. Saloodo! ile her zaman yüklemenizin güncel durumu hakkında bildirim alırsınız.

3

Onaylı Taşıyıcılar

DHL'in Tedarikçi Davranış Kuralları çerçevesinde onaylanmış, güvenilir taşıyıcı ağına ulaşın.

Şeffaf Fiyatlar

Pazar verileri ve son rezervasyon bilgilerine dayanan fiyat göstergeleri alın. Taşıma teklifiniz için verilen tüm teklifleri görün ve bir kaç tıklama ile size en uygun olanını seçin.

Takip İşlemleri

Saloodo! İle, müşteri hizmetleri ile sohbet de dahil, en son taşıma bildirimleri ile yüklemelerinizi takip edin.

Lojistiğin Geleceğine hazır mısınız?

Uygun taşıma teklifleri ve şeffaf fiyatlar ile, adresten alımdan teslimat aşamasına kadar gerçek zamanlı bildirimler alın!